24.03.2013

Elektronik üzerine uzman bir site:ElektronikHobi.net

Ülkemizde a href="http://elektronikhobi.net/">elektronik</a> ile uğraşanların faydalanabileceği, yeni bilgiler edinebilecekleri güzel bir site var. Bu site www.elektronikhobi.net sitesi. Geçen gün <a href="http://elektronikhobi.net/">elektronik devre</a> araştırması yaparken bu site ile karşılaştım. Site, görünümü, kolay ulaşılabilen menüleri, geniş arşivi ile dikkat çeken bir site. Elektronikhobi.net sitesi 3 ana gruba hitap ediyor.

1- Elekytik Elektronik Teknolojisi Öğrencileri
2- Elektrik Elektronik Öğretmenleri ve Elektrik Elektronik Mühendisleri
3- Elektrik Elektronik hobisi ile uğraşanlar

Bu kategorilere giren insanarın ihtiyaç duyabilecekleri herşey sitede var. Özellikle <a href="http://elektronikhobi.net/hesaplama-araclari/">Elektrik Elektronik Hesaplama Araçları</a>
 sayfası insanın işini çok kolaylaştırıyor. Yaptığım devrede ledin önüne bağlanacak direnci hesaplamam gerekmişti. Bunu bu siteden kolayca yapabildim. Siz kutulara değerleri giriyorsunuz, hesapla butonuna basınca sonuç hesaplanıyor.

Elektronikhobi.net sitesinin yazarları Elektrik Elektronik Mühendislerinden ve Öğretmenlerinden oluşuyor.Profesyonel bir yazar kadrosu var. Siz de elektronik ile uğraşıyorsanız siteye yazarlık başvurusu yapabilirsiniz. Yazmak insanı o konuda daha da geliştiriyor.

Keywords: Elektronik, Elektronik devreler, Elektrik Elektronik Hesaplama Araçları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder